Читайте нас в соціальних мережах

Бронзовим призером Міжнародного турніру з дзюдо в Польщі став спортсмен з Тернополя

П'ятниця, 18 листопада 2022 13:10
У Польщі відбувся міжнародний турнір з дзюдо.

Змагання тривали у Познані упродовж двох днів та зібрали більше 900 учасників з дванадцяти країн Європи. Це був 14-тий Меморіал Дзігоро Кано, де 81 спортивний клуб представив своїх гравців.

Серед учасників спортивну честь України захищали вихованці КДЮСШ імені Юрія Горайського та Федерації дзюдо/самбо Тернопілля Артем Маківка і Артур Яєчник. У складі збірної команди України наші земляки боролись за чемпіонські титули змагань.

Серед важковаговиків +81 кг бронзову нагороду, посівши третє місце, виборов Артем Маківка, - повідомляє тренер спортсменів Віталій Гнатишин. За його словами, Артур Яєчник провів три зустрічі у вазі до 73 кг та, маючи в активі одну перемогу, зупинився на чинній десятці.

«Зважаючи на надважкий військовий час, хлопці демонструють добрі результати. Далі краще!», - наголосив тренер Віталій Гнатишин.