У Тернополі, попри негоду, відбулися традиційні змагання із бігу "Озеряна-2022" (фото)

Вівторок, 13 вересня 2022 11:15
11 вересня, всупереч дощовій погоді, на набережній міського ставу відбулась найбільш очікувана та масштабна спортивна подія – "Тернопільська Озеряна – 2022".

Долучилися до XXVІ легкоатлетичних змагань, які проводяться з 1997 року, 250 людей. Вони подолали дистанцію у 9 км.

Як повідомили у міській раді, найстаршим учасником став бігун, якому виповнилось 77 років, а наймолодшою була учениця 7 класу ЗОШ №16 Поліна Тяжола.

Серед чоловіків в категорії "Абсолют" перемогли: I місце – Ігор Заремба з часом 30:28 хв, II місце – Віталій Паращук, 31:13 хв, III – Юрій Вихопець, з результатом 31:41 хв.

З-поміж жінок 1-ше місце завоювала Ольга Правецька, яка пробігла дистанцію за 37:30 хв. На другій сходинці Олександра Черевата з часом 38:01, на третій – Оксана Гонта з показником 38:24 хв.

До слова, у цьому році забіг відбувався й в онлайн-форматі. Для цього учасники мали подолати 9 км та зафіксувати свій результат у додатку "Strava". Таких бігунів було 20.

Організували спортивну подію управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, міський центр фізичного здоров’я населення та Федерація легкої атлетики Тернопільської області.