Тернопільська "Нива" зіграла з чемпіоном області (фоторепортаж)

Понеділок, 01 серпня 2022 10:15
31 липня, на стадіоні у Великих Гаях, відбувся матч тернопільської "Ниви" проти чемпіона області – ФК "Агрон".

Великогаївські футболісти зазнали поразки та поступилися супернику з рахунком 0:1.

Гол забив півзахисник "Ниви" Богдан Козак.

"Мінімально перемагаємо великогаївський "Агрон" у контрольному матчі", – повідомили в пресслужбі клубу.

Поділився враженнями від матчу й один з глядачів:

"Другий тайм повністю за Нивою, але могли в самому кінці пропустити. Перший тайм рівний. Грали експериментальним складом.

Дуже сподобався Галас – сильно грає для свого віку, відвозив Агрон. Бей теж красавчик. Дударенко – досвідчено, надійно! Сухоручко старався, форвард таранного типу, але ще треба дотягнути форму. Є двоє нових. Поки не знаю звідки. Сподобався один з них, який грав у другому таймі".

Нагадаємо, раніше тернопільська "Нива" підтвердила участь в чемпіонаті України з футболу та почала підготовку до сезону. 25 липня клуб провів перше тренування на спорткомплексі "Ватра", 31-го числа – перший контрольний матч, яких загалом у планах 5-6.

Також ми розповідали, що тренерський штаб "Ниви" й надалі очолюватиме наставник Андрій Купцов.