Читайте нас в соціальних мережах

Двоє тернополян увійшли до складу збірної України з біатлону на сезон 2022/23

Понеділок, 02 травня 2022 18:46
У федерації біатлону України назвали склад команди "А" на підготовку до сезону 2022/23.

Менш ніж місяць залишився до початку старту підготовки біатлоністів до сезону 2022/23.

У федерації зазначили, що після повідомлення про те, що словенський фахівець Урош Вєлєпєц, який працював в Україні минулого сезону, продовжить кар'єру в Німеччині, найбільш цікавим для уболівальників стає питання про нового старшого тренера нашої жіночої команди. На сьогоднішній день остаточного рішення ще немає, але найімовірніше, що у тренерському штабі жіночої команди працюватимуть українські фахівці. Очікується, що призначення відбудеться наступного тижня.

Натомість відомі імена спортсменок, які увійдуть до складу команди А для централізованої підготовки до сезону. У зв'язку зі зменшенням фінансування, цей список доведеться обмежити шістьма іменами у чоловіків та жінок. Тож на перший збір поїдуть шість дівчат: Юлія Джима, Олена Білосюк, Дар'я Блашко, Ірина Петренко, Анастасія Меркушина та Юлія Журавок.

У чоловічої збірної тренерський склад залишається без змін: Юрай Санітра продовжить тренувати команду, а до його штабу, як і попереднього сезону, увійдуть Олексій Кравченко та Роман Прима. Щодо спортсменів, то тут твердо можна говорити про п'ятьох біатлоністів: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Прима, Тарас Лесюк.

У федерації зазначили, що на шосте місце у складі чоловічої команди претендують два біатлоністи: Артем Тищенко та Денис Насико.

Додати коментар