Відомі тернопільські футболісти зіграли благодійний матч для підтримки ЗСУ (фото)

Понеділок, 02 травня 2022 09:15
Зірки тернопільського футболу помірялися силами з чемпіоном і володарем кубка Тернопільської області 2021 року – великогаївським "Агроном".

Благодійний матч відбувся цієї неділі, 1 травня, на стадіоні у селі Боричівка Теребовлянської громади, повідомляє Асоціація футболу.

Перед стартовим свистком прозвучав гімн України. Гравці та глядачі вшанували хвилиною мовчання українських воїнів, які загинули за Незалежність країни у боротьбі з російським окупантом.

Щодо гри, то "агронівці" відзначилися вже у першому таймі: Тарас Семенець майстерно пробив повз голкіпера в дальній кут (0:1). Другий раз вразив ворота суперника форвард "Агрона" – Назар Процик.

У перерві відомі тернопільські футболісти Григорій Ярмаш та Ігор Пердута вручили свої пам'ятні футболки переможцям аукціонів, які проводив Координаційний центр підтримки ЗСУ.

Футболку Григорія Ярмаша з підписами гравців збірної України придбали за 15 тисяч гривень, а ігрову футболку Ігоря Пердути з полтавської "Ворскли" за 3 300. Також у перерві розіграли два футбольні м’ячі та футболку з автографами учасників благодійного матчу. За м’ячі вдалося вторгувати по 2 тис. грн, а за футболку – 500.

Завдяки проданим квиткам та аукціону, що відбувся у перерві матчу, на допомогу ЗСУ вдалося зібрати 27 тисяч гривень.

Щодо гри, то ближче до завершення матчу футболісти "Агрона" організували швидку контратаку і нападник Роман Мельник зумів реалізувати вихід три в два (0:3). Так звершився цей поєдинок.

Зірки тернопільського футболу – "Агрон" (Великогаївська громада) – 0:3 (0:2)

Зірки тернопільського футболу: Микола Вірковський, Ігор Пердута, Ігор Курило, Олег Лівіцький, Сергій Атласюк, Ігор Бадло, Автанділ Гвіанідзе-к, Матвій Николайчук, Андрій Скакун, Ігор Гатала, Богдан Семенець. На заміну виходили: Руслан Мазур, Андрій Дубчак, Тарас Дурай, Олег Тимець, Сергій Богородіченко, Василь Чорний, Владислав Мороз, Олексій Клак, Сергій Задорожний, Григорій Ярмаш, Андрій Кондзьолка.

"Агрон": Руслан Мазур-к, Сергій Лук’янов, Юрій Соколовський, Євген Щербатюк, Віктор Ковалик, Володимир Лема, Валентин Білик, Руслан Луцик, Тарас Червонецький, Тарас Семенець, Назар Процик. На заміну виходили: Іван Рогаль, Роман Андрієшин, Роман Мельник, Андрій Капелян, Володимир Пришнівський, Дмитро Стриєшин, Олег Клеха.

Голи: Тарас Семенець (3), Назар Процик (34), Роман Мельник (80).