Тернополянка "взяла" золото на чемпіонаті України з пауерліфтингу

П'ятниця, 18 лютого 2022 10:50
Тернопільські спортсменки здобули призові місця на чемпіонаті України з пауерліфрингу у Коломиї.

Як повідомив тренер дівчат Ігор Лисий, змагання тривали впродовж двох днів, 12-14 лютого.

Представниці Тернопільської федерації пауерліфтингу вибороли на чемпіонаті три медалі: золоту, срібну та бронзову. Серед жінок збірна нашої області посіла 2-е командне місце.

Чемпіонкою України стала Альона Канюка, виборовши золоту нагороду у ваговій категорії 57 кг. Друге місце у ваговій категорії 52 кг у Марії Полянської, третє – у Анастасії Лиси.

Також, виступаючи серед чоловіків у ваговій категорії 93 кг, п’яте місце посів Андрій Злочовський.

До слова, за підсумками 2021 року Тернопільська федерація пауерліфтингу і відділення пауерліфтингу Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту увійшли до десятки кращих в Україні.