Розгромна поразка львів’ян: тернопільська "Нива" перемогла противника з рахунком 0:5

Понеділок, 14 лютого 2022 10:20
"Нива" провела третій контрольний матч на тренувальних зборах з ФК "Львів U-19".

Поєдинок відбувся 12 лютого на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках та закінчився розгромною поразкою львів’ян з рахунком 0:5.

Як повідомили у пресслужбі "Ниви", контрольна гра видалась багатою на голи і забивали їх лише тернополяни.

"Рахунок доволі швидко було відкрито зусиллями Ігоря Гатали, який нав'язав боротьбу суперникам, відібрав м'яч та точно пробив у нижній кут воріт "Львова".

За декілька хвилин перевагу "Ниви" подвоїв нападник на перегляді, який ударом з кута штрафної площі поцілив у дальній від воротаря кут.

Підсумував перший тайм гол від центрального захисника на перегляді, який вразив ворота суперника ударом головою після подачі Семена Вовченка.

У другому таймі Андрій Купцов, звісно ж, вдався до чималої ротації у складі. Але на перебіг подій на полі це жодним чином не вплинуло. Остаточний рахунок у грі встановили точні удари Олександра Кобелі та Даніїла Вольського"– розповіли у клубі.

Наступний контрольний матч тернопільська "Нива" проведе у середу, 16 лютого. У Івано-Франківську жовто-зелені протистоятимуть місцевому "Прикарпаттю".