Перший спаринг на другому навчально-тренувальному зборі завершився "сухою" поразкою жовто-зелених.
Цього разу суперником "Ниви" був один із лідерів групи А Другої ліги — черкаський ЛНЗ. Минулоріч наша команда на зборах поступилась черкащанам 3:1. Цього разу фортуна теж була не на боці "Ниви".
Щоправда уже на першій хвилині матчу тернополяни мали шанс вийти вперед. Андрій Різник запресингував суперника на чужій половині поля, але не зумів влучити у ствір воріт.
А у відповідь ЛНЗ вистрілив двома поспіль взяттями воріт. Автором дубля став Новіков. Спершу він реалізував вихід сам-на-сам з Жупанським. А в другому випадку вже розстріляв порожні ворота "Ниви".
На початку другого тайму гості з Тернополя пропустили і втретє. Після флангової подачі один із потенційних новачків ЛНЗ ударом головою вразив ворота Механіва. У відповідь забивати могли Богдан Козак (його дальній удар з труднощами парирував голкіпер) та Олександр Кобеля, який пробивав головою після кутового удару.
Одразу після поєдинку футболісти та тренерський штаб "Ниви" залишились у Винниках, де завтра розпочнуть основну підготовчу частину на другому зборі.
Найближчий спаринг тернополяни проведуть у суботу, 12 лютого. Суперником буде ФК "Львів U-19".