Читайте нас в соціальних мережах

У найменшому селі на Тернопільщині облаштували футбольне поле (фото)

Вівторок, 23 листопада 2021 19:00
В одному з найменших сіл Тернопільщини вдалося побудувати та облаштувати футбольне поле. 

Так, днями у селі Залужжя, Шумської ОТГ встановили сучасне футбольне поле та огорожу до нього.

У селі Залужжя завершилася реалізація проєкту-переможця конкурсу «Бюджет участі». Активісти села продемонстрували, що усе залежить не від того скільки людей мешкає у населеному пункті, а від ініціативи та великого бажання перемогти. Найменше за кількістю мешканців село (понад 330 чоловік), яке брало участь у «Бюджеті участі», здобуло ІV місце з 449 голосами.

Ще задовго до участі у конкурсі, у 2018 році молодь своїми силами та коштами спроєктували та розпочали облаштування футбольного поля: розрівняли площу бульдозером, поставили ворота та засіяли газонну траву.

У 2021 році за кошти міського бюджету придбали газонокосарку, закупили матеріали та встановили огорожу навколо поля. Усю роботу здійснювали активні жителі, незалежно від віку та зайнятості. Автор проєкту та головний організатор усіх робіт Іван Рудзінський висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до реалізації ідеї. Футбольне поле активно використовується молодшим поколінням, також проводили товариські матчі з підлітками сусідніх сіл.

 

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ