Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільські спортсмени здобули 5 медалей на чемпіонаті світу з жиму штанги лежачи (ФОТО)

Вівторок, 26 жовтня 2021 12:20
Чемпіонат світу з жиму штанги лежачи серед всіх вікових груп триває у литовському місті Вільнюс.

Змагання розпочалися 22 жовтня і триватимуть до 31 жовтня. За право бути найсильнішою державою, у складі збірних команд, боролися більше 700 спортсменів, зазначили в управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

На чемпіонаті у складі збірної України виступають 5 представників Тернопільської області, а саме: у дівчачій групі (до 23 років) - Канюка Альона (вагова категорія до 57кг) та в складі дорослої збірної команди - Полянська Марія (вагова категорія до 47кг) і Коляденко Мар’яна (вагова категорія до 57кг), у складі чоловічої збірної (до 18 років) - Музика Вадим (вагова категорія до 59кг) і Грошко Ігор (вагова категорія до 83кг).

Спортсмени – вихованці КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» і спортивного клубу «Олімп».

Тернопільські спортсменки у складі команди здобули 3 «бронзові» нагороди:

-серед юніорок у ваговій категорії 57 кг Альона Канюка (випускниця ТДМА), серед жінок

-у ваговій категорії до 47 кг Марія Полянська (студентка ТНПУ)

-у ваговій категорії до 57 кг Мар’яна Коляденко (випускниця ТНПУ).

Тренують спортсменок: Погребінський В.А., Лисий І.В., Лиса А.В., Злочовський А.П.

Окрім цього Ігор Грошко, студент факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка, у ваговій категорії до 83 кг, серед юнаків виборов 2 місце і Музика Вадим, студент ТНТУ ім. І. Пулюя, теж здобув «срібло» у ваговій категорії до 59 кг серед юнаків.

Тренується спортсмени під керівництвом: І.В. Лисого, А.В. Лисої, А.П. Злочовського.