Читайте нас в соціальних мережах

Юні спортсмени з Тернополя здобули 8 «золотих» медалей на змаганнях з кікбоксингу (ФОТО)

Вівторок, 19 жовтня 2021 14:01
У Рівному відбулась відкрита першість ДЮСШ з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ та спортивних клубів.

Високі результати на змаганнях продемонстрували юні спортсмени з Тернополя.

За перемогу боролися 183 спортсмени з 11 команд.

СК «Поєдинок», який знаходиться у Палаці спорту, представили 6 бійців.

Юні спортсмени – вихованці тренера Віталія Огірка, завоювали 8 «золотих» та 1 «бронзову» медалі:

Станіслав Ваховський – дві «золоті» медалі, Владислав Рудько – дві «золоті» медалі, Матвій Бочан – дві «золоті» медалі, Діана Мовчко (дебют) – «золота» медаль, Данило Петрович – дві «золоті» медалі, Віталій Драбик (дебют) – «бронзова» медаль.

«Турнір став хорошою репетицією перед грядущим чемпіонатом України серед ДЮСШ та спортивних клубів, який відбудеться в Одесі протягом 28-31 жовтня», - поділився тренер Віталій Огірок.