Юна важкоатлетка з Тернопільщини виступає на чемпіонаті світу в Саудівській Аравії (ФОТО)

Четвер, 07 жовтня 2021 14:47
Представниця Тернопільщини – 14-річна важкоатлетка з Хоросткова Аліна Дадерко виступає на чемпіонаті світу серед кадетів до 17 років у Саудівській Аравії.

Змагання триватимуть до 13 жовтня у місті Джидда.

Це другі міжнародні старти, які стали успішними для юної важкоатлетки Аліни Дадерко, зазначали в управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Спортсменка виступає у складі національної збірної, до якої увійшли 8 представників від України (4 дівчини і 4 юнаки).

«Аліна впевнено показала себе серед старших за віком суперниць і, виступаючи у ваговій категорії 45 кг, з результатом 54 кг у ривку, 66 кг у поштовху та 120 кг у сумі двоборства, посіла восьме місце», - підкреслили в управлінні.

За словами тренера спортсменки Ярослава Ваверчака, на змаганнях у Джидді Аліна покращила свій результат, який показала на чемпіонаті Європи (51 кг у ривку і 64 кг у поштовху), де, власне, і пройшла відбір на світову першість, отримала новий досвід стартів світового рівня та великий стимул до подальшої роботи і тренувань.