Спортсмени Тернопільського «Інваспорту» здобули медалі на кубку Львова з плавання

Понеділок, 20 вересня 2021 12:20
Команда Тернопільського «Інваспорту» взяла участь у відкритому кубку Львова з плавання серед спортсменів з інвалідністю (Lviv Ореn Cups Раra Swimming).

За перемогу змагалися 11 представників Тернопільщини – спортсмени Тернопільського регіонального центру ДЮСШІ «Інваспорт» та ДЮСШ №2 імені Юрія Горайського, розповіли в обласному управлінні фізичної культури і спорту.

За підсумками змагань, високі нагороди здобули:

Баган Олександра завоювала дві «срібні» (100 м на спині; 50 м на спині) та одну «бронзову» (50 м вільним стилем) медалі;

Плекан Віктор здобув одну «срібну» (100 м в/с) медаль, а також посів 4 місце на дистанції 50 м в/с та 6 місце на дистанції 50 м н/с;

Котляр Богдан завоював чотири «золоті» (50 м в/с; 200 м в/с; 50 м н/с; 100 м в/с) медалі;

Ткачук Сергій завоював одну «срібну» (100 м в/с), дві «бронзових» (50 м в/с та 50 м брас) медалі;

Древа Андрій завоював одну «золоту» (100 м батерфляй), одну «срібну» (50 м батерфляй) медалі, а також двічі був четвертим – на дистанції 50 м в/с та 100 м в/с;

Ціхевич Максим завоював одну «срібну» (100 м н/с), одну «бронзову» ( 50 м в с) медалі, посів 4 місце у 50 м н/с;

Кушнірук Соломія завоювала дві «золоті» (50 м брас; 100 м брас) медалі, зайняла 5 місце у 50 м в/с;

Михайлова Аліна завоювала дві «бронзові» (50 м брас; 50 м н/с) медалі, посіла 4 місце (100 м н/с);

Личковський Дмитро завоював одну «бронзову» (100 м брас) медаль, посів 4 місце (50 м брас), був дев’ятим на дистанції 100 м в/с;

Мороз Віталія завоювала дві «золоті» (100 м батерфляй; 200 м комплексне плавання), одну «срібну» (50 м батерфляй) медалі;

Романюк Олександр зайняв 4 місце (50 м н/с) та 11 місце (100 м в/с).

Додамо, що спортсмени тренуються у КДЮСШ № 2 імені Юрія Горайського у відділенні плавання під керівництвом тренерів-викладачів вищої категорії Ольги Федчишин та Юлії Погурської.