Середа, 15 вересня 2021 20:00
Команда Тернопільської області здобула третє місце на Кубку України з універсального бою в Чернівцях.

Кубок України з універсального бою серед дорослих в розділах «Лайт» та «Класика» завершився у Чернівцях, йдеться на порталі управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Змагання відбувалися з 8 до 11 вересня 2021 року та тривали у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія».

Тернопільську область на турнірі представляло 11 бійців, з них двоє прикордонників, двоє нацгвардійців, семеро цивільних - представники ФСТ «Динамо». В результаті у командному заліку наші спортсмени вибороли третє місце. Перше місце у команди господарів турніру - Чернівецької області, а на другому були хмельничани.

Щодо особистих результатів, то у розділі «лайт», серед жінок у ваговій категорії 52 кг перемогу здобула Богдана Малищик, а срібною призеркою стала Любов Дереш.

Серед чоловіків тернополяни посіли такі місця:

Вагова категорія 95+ кг: 1 місце - Патиковський Дмитро

Вагова категорія 95 кг: 2 місце - Чайківський Володимир

Вагова категорія 90 кг: 3 місце - Костюк Анатолій

Вагова категорія 85 кг: 3 місце - Пелих Дмитро

Вагова категорія 80 кг: 3 місце - Пелих Денис

У розділі «класика», виступаючи у своїх вагових категоріях, «золото» завоювала Дереш Любов, срібні медалі здобули Малищик Богдана, Патиковський Дмитро, Пелих Дмитро, Чайківський Володимир, а «бронзу» виборов Костюк Анатолій.

Тренери команди Патиковський Дмитро та Віктор Шандригось.