Читайте нас в соціальних мережах

Футбольна команда з Тернопільщини отримала нового головного тренера

Четвер, 15 липня 2021 19:30
Одна з футбольних команд Тернопільщини отримала нового головного тренера.

На тренерському містку одного з лідерів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – команди «Рідна Борщівщина» з Борщева сталися зміни. Новим головним тренером борщівської команди став 45-річний Ігор Климентійович Бадло.

Донедавна Ігор Бадло був головним тренером «Епіцентра» з Дунаївців (Хмельницька область), який виступав у другій лізі чемпіонату України (4 місце в групі «А» за підсумками сезону-2020/21). А до того, очолював тренерський штаб одного з лідерів аматорського футболу Тернопільщини – великогаївського «Агрона».

Як розповів прес-службі Асоціації футболу Тернопільщини Ігор Климентійович Бадло, керівництво ФК «Рідна Борщівщина» поставило перед тренерським штабом завдання по завершення сезону-2021 по можливості бути у призовій трійці.

– Керівництво борщівського клубу розуміє, що буде не просто завершити чемпіонат області в призах, адже в першому колі чимало матчів команда «витягнула» на фарті. Будемо в чомусь добавляти, якщо знайдемо вільних кваліфікованих футболістів, будемо підсилювати склад. На сьогодні ведемо перемовини з кількома гравцями. Також ведемо розмови з наставниками інших команд про проведення спарингів, перший з яких хотілося б зіграти вже цих вихідних, але більшість команд знаходяться у відпустці, тому зробити це буде не просто, розповів Ігор Бадло.

Нагадаємо, «Рідна Борщівщина» за підсумками першого кола з 16-ма очками займає третє місце. Стільки ж залікових пунктів мають ще дві команди – «Медобори» із Зеленого (2 місце) та теребовлянська «Нива» (4 місце).

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар