Тернопільська веслувальниця боротиметься за перемогу на чемпіонаті Європи в Польщі

Понеділок, 07 червня 2021 12:05
У Дніпрі завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років.

За підсумками змагань, одними з кращих стали веслувальники з Тернопільщини, які здобули 5 медалей.

Зокрема, відзначилась спортсменка Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Іванна Дяченко. Дівчина здобула 4 «золоті» нагороди. Це дозволило спортсменці представляти Україну на чемпіонаті Європи, який наприкінці червня відбудеться у польському місті Познань.

Іванка перемогла в байдарці-одиночці, а також в екіпажі байдарки-четвірки на 500 та 200 м.

«Бронзову» нагороду на чемпіонаті України також отримав ще один вихованець обласної ШВСМ Ярослав Хома. У складі байдарки-четвірки на 200 м дистанції у категорії спортсменів – молодь до 23 років він здобув третє місце.

Іванка Дяченко та Ярослав Хома навчаються в Західноукраїнському національному університеті, розповіли в управлінні фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.