Перший тайм на тернопільському стадіоні позаду: «Динамо» веде в рахунку (фото)

Середа, 21 квітня 2021 17:20
На Тернопільському міському стадіоні імені Шухевича вже розпочався другий тайм матчу ½ фіналу Кубка України з футболу між «Агpoбiзнecом» (Вoлoчиcьк) та «Динaмo» (Київ). У першій половині зустрічі попереду — динамівці.

Перший тайм на тернопільському полі між командами-суперниками завершився з рахунком 0:1 на користь «Динамо» (Київ). За лічені хвилини до свистка (на 44-ій хвилині) гол забив 17-ий номер в команді «Динамо» — Богдан Леднєв…

Тайм вийшов доволі в'язкий та сповнений боротьби. Він пройшов з величезною перевагою «Динамо», однак реальних шансів забити фаворит мав небагато. Захисник Юхимович зробив навіть більше сейвів, ніж воротар. Але під кінець роль зіграла індивідуальна майстерність.

Тож тепер «Агробізнесу» потрібно зробити реальний подвиг, і, при всьому мінімумі шансів, чому б ні? Рахунок мінімальний, і зараз ще можливо що завгодно. Якщо кияни, звичайно, не посунуть суперника з поля і не заб'ють швидко ще парочку голів.

Тим часом триває другий тайм. Дощ закінчився, виглянуло сонце і трибуни підтримують футболістів...