Читайте нас в соціальних мережах

Півфінал кубка України з футболу, який відбудеться у Тернополі, відвідають тільки 25 відсотків вболівальників

Понеділок, 19 квітня 2021 11:20
21 квітня на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича відбудеться матч ½ фіналу Кубка України з футболу між командами Агробізнес (Волочиськ) та Динамо (Київ).

Початок матчу о 16:00 год.

Для належного забезпечення проведення матчу, організаторам заходу необхідно:

дотримуватися усіх санітарно-протиепідемічних вимог, передбачених чинним законодавством;

забезпечити обмежену кількість глядачів (не більше 25% від загальної кількості посадкових місць, передбачених для глядачів);

рекомендувати здійснити продаж квитків в режимі онлайн з обов’язковим визначенням конкретних місць у відповідних секторах та огородити місця, що не будуть використовуватися, сигнальною стрічкою.

Під час відвідування матчу ½ фіналу Кубка України з футболу закликаємо вболівальників дотримуватися карантинних вимог, а саме: перебувати на території стадіону у засобах особистого захисту, дотримуватися соціальної дистанції та користуватися антисептиками.

Придбати квіитки на матч можна за посиланням тут.

https://widget.esport.in.ua/uk/widget80site11273/widget/event/100130092?fbclid=IwAR1ihL0TlnGn8Vxc5xtQrgQl2saZF4fL0zM1m1VS4jBHuXBoz0ubnd1HORg.

Також сьогодні, 19 квітня, розпочинаючи з 9 години ранку, розпочнеться вільний продаж електронних квитків на матч 1/2 фіналу Кубка України Агробізнес - Динамо.
Квитки можна буде придбати на порталі
esport.in.ua. 

175359228 1448822362118949 6344488590609392924 n

ВІДВІДАТИ МАТЧ ½ ФІНАЛУ КУБКА УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ ЗМОЖЕ 25% ВБОЛІВАЛЬНИКІВ ВІД ЗАГАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ПОСАДКОВИХ МІСЦЬ,...

Опубліковано Тернопільська міська рада Понеділок, 19 квітня 2021 р.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ