Читайте нас в соціальних мережах

Хто з тернопільських біатлоністів готуватиметься до Олімпійських Ігор у Пекіні – несподівані зміни

Четвер, 01 квітня 2021 13:25
Біатлоністи з Тернопільщини увійшли до складу збірної України, яку готуватимуть до Олімпійських Ігор.

Наші земляки матимуть чудову нагоду поборотися за перемогу на найпрестижніших зимових змаганнях чотириріччя.

До команди А для підготовки до Олімпійських Ігор 2022 року в Пекіні з представників Тернопільщини увійшли капітан чоловічої збірної України з біатлону, чемпіон світу Дмитро Підручний та капітан жіночої збірної України з біатлону, олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна. Також до складу команди потрапила Анастасія Меркушина, яка минулого року переїхала з Тернопільщини на Закарпаття.

Готуватимуть збірну України до Олімпіади в Пекіні Юрай Санітра та Урош Велепець. Така новина Федерації біатлону України приголомшила уболівальників.

За словами президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака, після обговорення з членами виконкому Федерації, а також керівництвом відділу зимових видів спорту Міністерства у справах молоді і спорту України, було прийнято рішення запропонувати роботу з чоловічою командою Юраю Санітрі, а з жіночою – Урошу Велепецю.

«Словацький і словенський фахівці прийняли пропозицію і готуватимуть наших спортсменів до Олімпіади», - зазначили у федерації біатлону України.

Юрай Санітра та Урош Велепець матимуть помічників у своїх командах. Зокрема Роман Прима – у чоловічій збірній, Ігор Ященко – у жіночій збірній та Олексій Кравченко, який працюватиме одразу в обох командах.

Склад чоловічої команди А для підготовки до Олімпійських Ігор 2022 року в Пекіні: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко.

Склад жіночої команди А для підготовки до Олімпійських Ігор 2022 року в Пекіні: Олена Підгрушна, Юлія Джима, Анна Кривонос, Дар’я Блашко, Катерина Бех, Ірина Петренко, Анастасія Меркушина. Віта і Валя Семеренко готуватимуться з Григорієм Шамраєм за індивідуальним планом. Іноді спортсменки долучатимуться до основної команди й спільно проводитимуть збори, контрольні тренування.

Перший збір для обох команд розпочнеться 13 травня у Сянках.

Нагадаємо, що до Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні залишилося трішки менше року. Найпрестижніші змагання триватимуть з 4 до 20 лютого. Церемонії відкриття і закриття відубдуться на національному стадіоні, більш відомому як стадіон «Пташине гніздо», який був головним олімпійським стадіоном для Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні.

Попри те, що Пекін  виступає як місто-організатор Ігор, змагання фактично проходитимуть  на  3 різних кластерах: один в самому Пекіні, один в Яньцин на північний захід від столиці і один в Чжанцзякоу (приблизно 200 км від Пекіна, але в годинній доступності на швидкісному поїзді).

 

olena_pidhrushna_oi.jpg

Pidruchny_dima_.jpg

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ