Читайте нас в соціальних мережах

Анастасія Меркушина з Тернопільщини здобула «золото» Чемпіонату України з біатлону

Субота, 27 березня 2021 21:25
Сьогодні, 27 березня, жіночий мас-старт на чемпіонаті України в Буковелі пройшов під знаком переваги спортсменок основної збірної України. Так, у запеклу боротьбу за першість вступили дві професійні біатлоністки — Анастасія Меркушина з Тернопільщини та олімпійська спортсменка Юлія Джима.

 

Вже після першого вогневого рубежу Юлія і Анастасія захопили лідерство з солідною перевагою і долю золота вирішили в очній дуелі. Джима на дистанції була швидше, але Меркушина стріляла швидше, і при однаковій точності на двох рубежах в лежці дистанція між дівчатами була не дуже великою.

Вирішальну крапку у цьому суперництві поставив третій вогневий рубіж, коли Джима допустила відразу три помилки, а Меркушина відпрацювала без штрафу і вирвалася далеко вперед. На заключній стрільбі статус-кво залишився незмінним, і допустивши по одному промаху, Меркушина вирушила на фініш за золотом, а Джима - за сріблом.

За останнє місце на подіумі в дуелі перед вирішальною стійкою зійшлися Юлія Городна і Христина Дмитренко.

«На килимок першою встала Юля, і стріляти почала раніше, але в підсумку допустила дві помилки проти одного промаху у Христини. І хоча на дистанції останнього кола Городна відігравала секунди відставання, бронзову медаль мас-старту завоювала все ж Дмитренко», — інформує Федерація біатлону України.

Отож, трійка лідерів та їх результати у мас-старті серед жінок виглядають так:

1.  Анастасія Меркушина  (1+1+0+1)  48:397

2.  Юлія Джима (1+1+3+1)  +47,9

3.  Христина Дмитренко (0+0+1+1)  +4:38,0

Завтра в останній день чемпіонату України в Буковелі пройде змішана естафета.

Як вже повідомляв сьогодні сайт «Тернополяни», сьогодні мас-старт Чемпіонату України з біатлону відбувся і серед чоловіків. Уродженець Тернопільщини, Дмитро Підручний, показав кращий результат та прийшов до фінішу першим. Тож вітаємо наших земляків із вдалими результатами та бажаємо їм ще вищих вершин у професійному спорті.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ