11 призових медалей вибороли тернопільські легкоатлети на чемпіонаті у Львові (фото)

Неділя, 28 лютого 2021 17:58
Тернопільські спортсмени вибороли 11 призових медалей на 21-му традиційному Всеукраїнському турнірі пам'яті українського легкоатлета та спортивного лікаря, – Ярослава Тягнибока.

Успішне завершення зимового змагального сезону Тернопільськими легкоатлетами у Львові на чемпіонаті з легкої атлетики.

Представники Тернопільщини вибороли 5 нагород золотого гатунку, 5 срібних медалей та 1 бронзову.

Перемогу у секторі зі стрибків у довжину здобув Танасійчук Ігор з результатом 6.51 м. А на дистанції 60 метрів Ігор виборов бронзову медаль з часом 6.9 с. Тренує спортсмена Заслужений тренер України — Васірук Михайло Степанович.

Також перше місце на дистанції 800 м. 2.23.5 хв. здобула вихованка тандему братів Богдана та Володимира Дуди — Когут Тетяна.

Перемогу у секторі для штовхання ядра здобув Олексій Навроцький з результатом 12.56 м. Перемогу серед жінок на дистанції 800 метрів здобула вихованка подружжя Дуди Богдана та Оксани — Марущак Діана - 2.28.5. У змаганнях зі стрибків у висоту серед жінок перемогу здобула Стефанишина Христина, результат 175 см.

Друге місце у змаганнях зі стрибків у висоту серед чоловіків розділили Загалюк Денис та Хома Олександр, результат 200 см. Другі місця у змаганнях зі штовхання ядра серед юнаків вибороли Прокопець Максим та Мостова Дарина з результатами 11.27 м. 9.98 м. відповідно.

Ще одну срібну медаль на дистанції 800 метрів для Тернопільщини завоювала вихованка Ситарчука Миколи — Зелінська Марія.

Успішне завершення зимового змагального сезону Тернопільськими легкоатлетами!? Представники королеви спорту вибороли...

Опубліковано Федерація легкої атлетики Тернопільської області Неділя, 28 лютого 2021 р.