Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільська “Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ” відмовилася від послуг однієї за кращих волейболісток України

Середа, 11 вересня 2019 14:00
Клуб “Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ” з Тернополя відмовив у працевлаштуванні одній з кращих волейболісток України – ліберо Вікторії Дельрос.

Варто зауважити, Що минулий сезон спортсменка розпочала у тернопільській команді. Але після кількох матчів несподівано покинула розташування “Галичанки” і продовжила кар’єру в одному ТОП-команд Румунії. У сезоні 2019-2020 років Дельрос заявлена за новачка української Суперліги “Прометея” з Кам’янського.

Новачок "Прометея" ліберо Вікторія Дельрос розповіла сайту своєї нової команди, де планувала закінчувати професійну кар'єру і як важко їй далося рішення перейти в кам'янської клуб.

- В січні мені надійшла непогана пропозиція від команди “Альба Блаж” з Румунії, і я вирішила їхати туди, - говорить ліберо “Прометея”. - Команда приймала участь в кубку CEV, була на лідерських позиціях в чемпіонаті. У кінцевому підсумку ми виграли місцеві чемпіонат та Кубок. Крім того, на європейській арені ми дійшли до фіналу, де поступилися команді з Італії “Бусто-Арсіціо”. Тому, якщо говорити про найближчі збори команди, то для дівчат це безцінний досвід. Я вже переконалася, що грати проти італійських команд дуже важко. 

Відзначимо, що першу половину минулого сезону Вікторія провела в тернопільській "Галичанці".

Вікторія Дельрос планувала повернутися назад в тернопільську "Галичанку" і закінчити кар'єру там, але з клубом домовитися їй не вдалося. В кінцевому підсумку вона прийняла пропозицію "Прометея". 

- Сюди я приїхала перемагати. Це рішення далося мені тяжко, адже вдома залишилася сім'я, але я думаю, що все буде добре, - пояснила волейболістка. 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Тетяна 11.09.2019, 15:45
Неправдива інформація.
Скарга

Додати коментар