Читайте нас в соціальних мережах

Молодий футболіст з Тернопільщини перейшов у нову команду Прем’єр-ліги

Середа, 25 червня 2025 14:49
Вихованець тернопільського футболу змінив одну команду Прем’єр-ліги на іншу.

 

Про трансфер півзахисника Дениса Кузика офіційно повідомив Черкаський ЛНЗ, зазначили в Асоціації футболу Тернопільщини.

Денис Кузик є вихованцем Підволочиської ДЮСШ. Його перший тренер – Валерій Миколайович Колотій.

На клубному рівні захищав кольори київського «Динамо» (U-19 та U-21), одеського «Чорноморця», «Колоса» з Ковалівки, ПФК «Львів». З 18 серпня 2023 року і до завершення сезону-2024/25 в УПЛ був гравцем криворізького «Кривбасу». Саме в Кривому Розі молодий футболіст зміг проявити себе. Під керівництвом Юрія Вернидуба Денис Кузик став важливою частиною Кривбасу, продемонструвавши стабільну гру. У сезоні 2024/25 він провів 35 матчів, забив 2 голи та віддав 4 результативні передачі.

У 2022 році Денис Кузик виступав у благодійних матчах збірної зірок Тернопільського футболу. В трьох зіграних поєдинках за зірок Денис відзначився чотирма забитими м’ячами – тричі вразив ворота «Футбольної академії Тернопіль» і одного разу «Медоборів» із Зеленого.

Нагадаємо, Кузик Денис Вікторович народився 18.09.2002 року в селі Богданівка Тернопільська області. Амплуа: півзахисник; робоча нога: ліва; зріст: 181 см; вага: 77 кг. Попередній клуб – Кривбас (Кривий Ріг)

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ