Участь у змаганнях взяли юні спортсмени Тернопільської обласної ДЮСШ з біатлону, що в селі Підгородне.
Чемпіонат тривав з 25 лютого по 2 березня.
В індивідуальній гонці у категорії молодші юнаки Сидяга Андрій виборов срібну медаль, а Ткачик Максим здобув бронзу. У цій же категорії серед дівчат Цвях Вікторія посіла третє місце, здобувши бронзову нагороду.
У змішаній естафеті серед молодших юнаків Змарко Анастасія, Доценко Анастасія, Сидяга Андрій і Ткачик Максим продемонстрували високий рівень підготовки, виборовши золото та ставши чемпіонами України.
Окрім цього команда КУТОР «ТО ДЮСШ з біатлону» показала чудові результати та за підсумками змагань посіла друге загальнокомандне місце.
«Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів із чудовими досягненнями! Бажаємо нових перемог і подальших успіхів», - зазначили у ДЮСШ.