Читайте нас в соціальних мережах

Велелюдна хресна хода об’єднала тисячі вірян у Зарваниці на Тернопільщині (ФОТО)

Понеділок, 22 квітня 2024 12:31
У Зарваниці тисячі християн взяли участь у Хресній дорозі.

Кілька тисяч вірних взяли участь в особливій великопосній молитві – театралізованій Хресній дорозі, яка відбулася в Марійському духовному центрі «Зарваниця» в неділю, 21 квітня. Очолив моління архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк за участі багатьох священників з м. Тернополя та різних куточків всієї архиєпархії.

«Через постійний неспокій, напружену військову ситуацію в Україні та прохання наших захисників про неустанну молитву, паломники численно об’єдналися в молитві, перебуваючи у святому місці, а також сотні осіб долучалися за допомогою онлайн-трансляції. Ступаючи від стації до стації, присутні переживали разом з Ісусом Христом страждання та смерть, які Він приймає і терпить, доводячи свою безмежну любов до грішної людини. Особливо ця молитва викликає розчулення у час, коли гине цвіт нації – найкращі сини і дочки України», - поділилися у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ.

Театралізоване дійство організували студенти Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого. Актуальний зміст роздумів, укладених з благословення митрополита Василія, сприяли глибокій призадумі та щирій молитві, яка підноситься до Господа із глибини серця кожного.

«Присутні  молилися  за українських воїнів, за звільнення полонених, одужання поранених, віднайдення усіх пропавши безвісти, за дітей та цивільне населення, яке й досі перебуває під окупацією росії, за волонтерів,  медичних працівників, рятувальників, за тих, що втратили своїх рідних та за загиблих героїв. На кожній стації лунала молитва за міста, які прийняли найбільший удар окупантів, адже деякі з них стерті з лиця землі», - зазначили у єпархії.

 

img_96391-scaled.jpg

img_96151-scaled.jpg

img_96481-scaled.jpg

img_95521-scaled.jpg

img_95581-scaled.jpg

img_95841-scaled.jpgimg_95911-scaled.jpg

 

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ