Читайте нас в соціальних мережах

У Свято-Миколаївському соборі Кременця вперше за роки відбудеться богослужіння українською мовою

Середа, 06 грудня 2023 09:09
Сьогодні, 6 грудня, у свято Миколая, в Свято-Миколаївському соборі міста Кременця відбудеться Богослужіння українською мовою, після того, як зі стін собору нарешті виселили прихильників московського патріахату. 

Богослужіння очолить архиєпископ Нестор. 

"Запрошуємо на Престольне Богослужіння до Свято-Миколаївського Собору м.Кременця, що на Тернопільщині. 6 грудня 2023 року о 10:00 годині у Свято-Миколаївському соборі міста Кременця відбудеться особливе святкове богослужіння, що об'єднає вірних та прихильників української молитви. Запрошуємо всіх бажаючих на урочистий захід, який очолить Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик. тПриєднайтеся до нас у цей святковий день, щоб разом подякувати Богу за все та помолитися за мир, благословення та гармонію у нашій православній громаді. Свято-Миколаївський собор - не лише символ історії Кременця, але і місце, де об'єднуються серця вірян у спільній молитві", - йдеться у дописі Тернопільської єпархії ПЦУ. 

Нещодавно з приміщення Свято-Миколаївського собору, згідно рішення суду, було виселено прихильників московського патріархату. 

А вчора Верховнйи суд поставив крапку і передав приміщення собору громаді. 

 

Коментарі  

-1 #1 громадянин 06.12.2023, 09:11
хоч грецькою. головне шоб люди залишались людьми.
Скарга

Додати коментар