Читайте нас в соціальних мережах

Нема сенсу об’єднуватися з тими, в кого абсолютно інші цінності, - Епіфаній про прибічників московського патріархату

Четвер, 04 травня 2023 20:00
Немає сенсу говорити про об’єднання з тими, хто цьому відверто противиться, бо має абсолютно відмінні цінності та пріоритети.

Про це заявив Предстоятель ПЦУ в інтерв’ю gazeta.ua, відповідаючи на питання про можливість об’єднання з УПЦ (що в єдності з МП).

“Немає сенсу говорити про ймовірне об’єднання з тими, хто цьому відверто противиться, бо має абсолютно відмінні цінності та пріоритети. У нас не тоталітарна Росія, де може бути реалізоване все, що заманеться вождю, незалежно від думки чи позиції тих, кого це безпосередньо стосується”,сказав Епіфаній.

Він наголосив, що ПЦУ не потрібні у своїх лавах колаборанти, які ненавидять усе українське.

“Ми закликаємо, але нікого не примушуємо й не робитимемо цього в майбутньому. Зрештою, в цьому немає ніякого сенсу. Нам не потрібні у своїх лавах колаборанти, які ненавидять усе українське, чи ті, кому навіть жахіття, спричинені повномасштабним російським нападом, не відкрили очей і не стали поштовхом для переоцінки перебування у складі Московського Патріархату. Тим паче, коли вже є своя, справді українська й автокефальна Православна церква, Церква канонічна й визнана з боку Вселенського Патріархату й інших Церков. Водночас ми відкриті для тих, хто щиро й віддано хоче служити Богу та своєму українському народу, а не лише маскується й не шукає, як фарисеї, різноманітних безглуздих виправдань власному небажанню поривати зв’язок із “русскім міром”, – наголосив Предстоятель ПЦУ.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ