Читайте нас в соціальних мережах

Жителі Тернопілля можуть доєднатися онлайн до Акту посвяти росії та України Непорочному серцю Марії (відеотрансляція)

П'ятниця, 25 березня 2022 17:45
Сьогодні Святіший Отець Франциск разом з католицькими єпископами в усьому світі посвятить росію та Україну Непорочному серцю Марії. Побачити це на власні очі зможуть у тернополяни.

Владики Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні єднатимуться з Папою цього дня із Зарваниці. Пряму трансляцію цієї особливої молитви з коментарем українською мовою проведе «Живе телебачення». Акт посвяти росії та України Непорочному серцю Марії Папа Франциск звершить під час Покаянного богослужіння в рамках ініціативи «24 години для Господа».

Початок богослужіння о 18:00 за київським часом. Передбачається, що акт посвяти відбудеться о 19:30, повідомляє VaticanNews. Відтак о 20:00 владики Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні проведуть із Зарваниці традиційну молитву на вервиці.

Варто зазначити, що український народ, за словами Глави УГКЦ, віддавна очікував на цю духовну подію. Українські католики від початку російської агресії у 2014 році просили здійснити цей акт як необхідну умову запобігти розгортанню війни та всіх небезпек, що надходять з росії. Під час зустрічей зі Святішим Отцем Блаженніший Святослав неодноразово передавав йому це прохання християн України.

Так, Актом посвяти росії та України Непорочному серцю Марії Папа Франциск відгукується на заклик Марії, проголошений під час об’явлення 13 липня 1917 року у Фатімі, а також на прохання своїх дітей захистити Україну та зупинити «помилки росії, яка пропагує війну та переслідування Церкви».

Єднатися в молитві можна буде на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube. Відеотрансляцію вже за декілька хвилин дивіться тут:

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ