Читайте нас в соціальних мережах

Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк: Сьогодні Христос знищує нашу тривогу та непевність

Неділя, 19 квітня 2020 09:03
Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк привітав з Великоднем духовенство та вірних Тернопільсько-Зборівської архиєпархії і митрополії Української Греко-Католицької Церкви.

У своєму посланні він назвав цьогорічний Великий піст був особливим, адже більшість із нас його провели поза храмом та в ізоляції навіть від наших парафіяльних спільнот.

«Сьогодні Христос знищує нашу тривогу та непевність. Своїм славним Воскресінням Він перемагає саму смерть і кожну хворобу, яка приносить людині біль і тривогу. Ставши правдивою людиною, Христос своїм Воскресінням показує, що людина може подолати смерть, воскресаючи з Ним», - йдеться у зверненні архиєрея.

Владика Василій нагдадує нам, що Свято Воскресіння - це свято надії, бо Бог Отець воскрешає з мертвих свого Сина, який знищує панування смерті над людським життям.

«Складаючи вітання усім вам з нагоди Великодніх свят, хочу поділитися цією радістю та занести її сьогодні у ваші домівки. Нехай воскреслий Христос переведе усіх нас через сьогоднішні випробування, а ми всю нашу надію покладаймо на Нього», - закликає владика Василій.

Особливі слова подяки він адресував лікарям та всім працівникам медичної сфери, соціальним працівникам та працівникам архиєпархіального «Карітасу», волонтерам та українським військовим та їхнім родинам.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ