Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільська Катедра віддала частину своїх приміщень для допомоги медикам

Вівторок, 24 березня 2020 09:07
Адміністрація Архикатедрального Собору УГКЦ м.Тернополя передала частину своїх приміщень під облаштування місця збору та розподілення медичних засобів індивідуального захисту та першої необхідності для лікарень міста.

«Настоятель Собору о. Орест Павліський, з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, надав катехитичні приміщення до диспозиції ініціативній групі молодих тернопільських блогерів, які самоорганізувалися для допомоги медикам міста», - повідомили в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ.

Група небайдужих тернополян, до якої входить священник Архикатедри о. Роман Демуш, зорганізувались у спільноту @coronavirus.ternopil і запустили в соціальній мережі Instagram благодійний флешмоб під гаслом #нікоронавірусу.

За кілька днів молодим людям вдалося зібрати близько 250 000 гривень, за які вони закупили засоби індивідуального захисту та медичні засоби першої необхідності для лікарень міста. До акції молодих людей долучилися тисячі людей доброї волі.

Про одного із них розповіли у Архиєпархії: «Ініціативна група волонтерів отримала від доброчинця стоматологічної клініки Олексюка велику кількість медичних масок та рукавичок, які благодійник спрямував на потреби священнослужителів та вірних парафій УГКЦ міста Тернополя та МДЦ «Зарваниця» для уможливлення здійснення душпастирської діяльності з дотриманням санітарних норм в часі епідемії»

Нагадаємо, що 22 березня Глава УГКЦ Блаженніший Святослав запевнив, що при необхідності храми УГКЦ та їх приміщення стануть «церковними шпиталями» для допомоги медикам у часі епідемії.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ