Читайте нас в соціальних мережах

У Зарваниці щоденно молитимуться за відвернення загрози поширення коронавірусу та одужання всіх хворих

Понеділок, 16 березня 2020 08:41
Священники відомого далеко за межами Тернопільщини відпустового місця – Зарваницького Марійського духовного центру, щоденно відправлятимуть молебень за відвернення загрози поширення коронавірусу та одужання всіх хворих.

Про це повідомили у МДЦ «Зарваниця».

«Щоденно у малій базиліці Зарваницької Матері Божої о 13.00 служитиметься Молебень до Богородиці за відвернення загрози поширення коронавірусу та одужання всіх хворих», - розповіли у духовному центрі.

А незабаром кожен охочий зможе взятим участь у Богослужінні за допомогою онлайн-трансляції на Youtube каналі МДЦ «Зарваниця» та у соціальній мережі Facebook.

«Марійський духовний центр залишається відчиненим для паломників, у храмах будуть проводитись Богослужіння згідно розпорядку, адже зараз ми як ніколи потребує усильної молитви  за тих, хто захворів та перебуває під загрозою зараження  цим вірусом, а також за медичних працівників, які обслуговують усіх, кому зараз потрібна допомога», - кажуть панотці.

Зарваницький Марійський духовний центр розташований у с.Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської області. Прославився завдяки чудотворній іконі Божої Матері, яку іноді називають Царицею Поділля.

Це найбільший паломницький центр Української Греко-Католицької Церкви, який входить до переліку 20-ти найшановніших Марійських католицьких духовних центрів світу.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ