Читайте нас в соціальних мережах

Глава УГКЦ закликав тернополян зустріти Різдво з безхатченками та біженцями

Вівторок, 15 грудня 2015 16:09
10 грудня Тернопіль відвідав Настоятель Української греко-католицької церкви – Блаженніший Святослав Шевчук. Після освячення меморіальної дошки на честь Митрополита Шептицького Глава УГКЦ розповів журналістам як праведно зустріти Різдво Ісуса Христа.

Блаженніший звернувся до мирянських організацій із ініціативою відсвяткувати прихід у світ Божого Сина разом із тими, хто потребує захисту та допомоги – біженцями, переселенцями та потребуючими.

- Ісус Христос став безхатченком, коли воплотився. Після народження він разом з батьками мусів втікати до Єгипту, ставши біженцем. Тож щоб сьогодні зустріти отого воплоченого Христа, то в чиїй особі ми його зможемо побачити? Думаю, що саме в особі безхатченка, біженця, вбогого і потребуючого, - відзначив Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав Шевчук також наголосив, що зараз, в час Різдвяного посту, потрібно молитись та робити добрі діла – це допоможе нам гідно зустріти маленького Ісусика.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ