Читайте нас в соціальних мережах

Михайло Цимбалюк: Уряд планує припинити соцвиплати держзрадникам (відео)

Середа, 15 лютого 2023 21:15
У Мінсоцполітики розробили та винесли на громадське обговорення проєкт закону «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо порядку виплати пенсій особам, які вчинили злочин проти основ національної безпеки України».

Свою думку щодо цього висловив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк.

– Нині непроста ситуація з фінансами. Завдяки позиції наших міжнародних партнерів Україна виконує без затримки свої зобов’язання перед громадянами в плані соціального захисту, пенсійних виплат. Це надзвичайно важливо. У Міністерстві соціальної політики України розробили проект закону, яким планується позбавляти пенсійних виплат на час відбування покарання колаборантів, засуджених за державну зраду, та тих осіб, які підлягають під три статті ККУ,  розповів політик.

Йдеться про так статті:

- за дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади (стаття 109 Кримінального кодексу України);

- за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (стаття 110 Кримінального кодексу України);

- за державну зраду (стаття 111 Кримінального кодексу України);

- за колабораційну діяльність (частини третя – восьма статті 111 Кримінального кодексу України) (далі – кримінальні правопорушення проти національної безпеки України).

– Ухвалення цього закону – правильна річ, але потрібно провести широку дискусію з правозахисниками, суспільством. Однозначно цей законопроект має пройти експертизу в комітеті з євроінтеграційної політики, щоб ми не порушили умови європейських сусідів. Зрадники своїми діями мають на меті знищення України, а українські громадяни мають платити їм пенсійні кошти? Це неправильно і з моральної, і з юридичної точки зору! Під час голосування ми побачимо, хто з народних депутатів підтримує державну цілісність, а хто відстоює інтереси колаборантів,  підсумував Михайло Цимбалюк.  

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

-1 #1 Григорій 16.02.2023, 13:40
Пан Цимбалюк юрист, йому і карти в руки.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ