Читайте нас в соціальних мережах

«Кожен українець має готуватися до зими, яка буде непростою», – Михайло Цимбалюк (відео)

Понеділок, 07 листопада 2022 09:06
Попереду перед Україною стоять нові виклики, спричинені війною.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк у ефірі каналу «Прямий».

– Обстріли росією нашої критичної інфраструктури підтверджують те, наскільки ретельно Кабмін та й кожен з нас готувався до зимового періоду. А нові виклики полягають у тому, що після уражень електричних підстанцій підуть котельні, які забезпечують теплом, обʼєкти газотранспортної системи. Фахівці до цього готові, але критично не вистачає обладнання,  зазначив Михайло Цимбалюк.

Кожному українцю необхідно готуватися, аби пережити нелегку зиму, переконаний політик.

– Дуже важливо, щоб органи місцевої влади і кожен громадянин розуміли, що це – спільні виклики. Треба готуватися до зими так, як кожен може, адже вона буде непростою. Для сільських жителів буде, можливо, не так важко. Так само й для тих людей у селищах й містах, де органи місцевого самоврядування заздалегідь подбали про зиму – вчасно перевели котельні на тверде паливо, встановлювали міні котельні, щоб децентралізувати опалення,– пояснив Михайло Цимбалюк.

Щодо забезпечення електроенергією, то є шанси усе владнати, каже політик.

– Уже цього року ми підключилися до європейської енергосистеми і відрізали пуповину від білорусько-російської загальної мережі. Так, є технічна можливість реверсу електроенергії з Європи. Технічно це можливо, але складно фінансово, бо електроенергія в Європі значно дорожча. А це – знову виклики для бюджету та фінансової системи загалом,  резюмував народний депутат. 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ