Читайте нас в соціальних мережах

Михайло Цимбалюк: «Масовані обстріли України показали, наскільки сильнішими ми стали від 24 лютого»

Понеділок, 24 жовтня 2022 12:00
Масовані обстріли України з боку рашистів вкотре дали зрозуміти усім, що зима буде непростою.

Окрім цього, вони показали, наскільки сильнішими стали українці від лютого.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк у ефірі програми «Говорить Великий Львів».

– Це були непрості дні для нас, українців, які, на жаль, вже почали звикати до війни. Це нагадування про те, що треба дбати про свою безпеку. Це перевірка української армії, яка справляється із своїми основними завданнями. Світ побачив, що ЗСУ на своєму місці! Для влади ці нелегкі дні стали іспитом на те, як ми готуємося до зими. Стало зрозуміло, де є слабкі місця і як нам підготувати інфраструктуру до зимового періоду і до тих викликів, які нас чекають,  зазначив Михайло Цимбалюк.

Також політик додав, що українці вдячні насамперед ЗСУ, які героїчно боронять нашу незалежність. Також ми дякуємо й міжнародним партнерам за допомогу і позицію.

– Ми вдячні світові за допомогу. Ніхто нам нічого не винен. Правда, якщо казати про Європу, то ми не бачимо тих обіцяних 5 мільярдів євро, про які говорять декілька тижнів. Їх поки немає, а економічні виклики стоять перед всією державою. Почули також стійку позицію Байдена. Він заявив, яка відповідь чекає на росію, якщо вона застосує ядерну зброю. Також президент США в інтерв’ю наголосив, що не збирається зустрічатися з путіним. Хіба, якщо він підійде і скаже, що поверне американських громадян, яких росія незаконно ув’язнила,  додав Михайло Цимбалюк. 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ