Читайте нас в соціальних мережах

Михайло Цимбалюк: «Кожен міністр, який йде у відставку, мав би прозвітувати за свою роботу»

Середа, 20 липня 2022 13:30
Під час призначення нового міністра соціальної політики була порушена процедура кадрових призначень у парламентсько-президентській країні.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», колишній голова Тернопільської ОДА Михайло Цимбалюк.

– Ми очікували, що попередня пані міністр Марина Лазебна відзвітує перед народними депутатами та суспільством – що було зроблено за майже два роки її роботи, а також про допущені помилки. Та цього, на жаль, не відбулося – екс-міністр соцполітики не прийшла ані на засідання профільного комітету, ані до сесійної зали. Через це навіть ходять чутки, що заяву вона могла написати під тиском. Це погана практика, тому ми вважаємо, що кожен міністр, який йде у відставку, мав би прозвітувати за свою роботу. Соціальна політика – не тільки проблема одного міністерства. Це завдання всього уряду,  зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик підкреслив, що нова міністерка соціальної політики Оксана Жолнович є новачком у цій сфері. Тому, каже Михайло Цимбалюк, її кандидатуру він з колегами не підтримав.

– Марина Лазебна мала досвід урядової роботи, державної служби, а пані Жолнович є новою у цій сфері. Деякі питання до новообраної міністерки нашу фракцію не задовольнили. Ми не почули, що буде з пенсійним забезпеченням, з прожитковим мінімумом, як він буде формуватися. Також Жолнович не дала чіткої відповіді на питання про те, що буде з соціальними працівниками на місцях. Її програма не відповідає позиції нашої фракції, тому «Батьківщина» не підтримала кандидатуру Оксани Жолнович. Попри це, я побажав їй успіху, бо її успіх – це успіх тисяч соціальних працівників і громадян, які очікують підтримки,  резюмував Михайло Цимбалюк.  

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ