Читайте нас в соціальних мережах

«Держава має якомога швидше сприяти вирішенню проблем людей, які виїхали за кордон через війну», – Михайло Цимбалюк

П'ятниця, 08 липня 2022 17:45
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів схвалив рекомендації щодо захисту українців, які вимушено виїхали за кордон через війну.

Вони напрацьовані за підсумками спільних комітетських слухань.

Темою парламентських слухань став захист прав і свобод громадян України, які перебувають на території держав-членів ЄС та інших держав як тимчасово переміщені особи внаслідок збройної агресії російської федерації.

Про це повідомив народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

– Зараз громадяни України стикаються з низкою питань, що потребують вирішення, зокрема, що стосується тимчасового розміщення, освіти, працевлаштування, медичної допомоги, права на свободу пересування та інше. Держава має сприяти їх вирішенню якомога ефективніше та швидше, – говорить Михайло Цимбалюк. – З першого дня широкомасштабного воєнного вторгнення росії на територію України наша держава оперативно реагувала на потреби громадян, які виїжджали на території держав – членів ЄС та інших країн як тимчасово переміщені особи. Учасники спільних слухань у комітеті здійснили додаткові напрацювання щодо вдосконалення захисту наших людей за кордоном.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ