Читайте нас в соціальних мережах

"Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував ухвалити проєкт Закону №5266", –  Михайло Цимбалюк

П'ятниця, 13 травня 2022 18:15
Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розглянув під час засідання проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників» №5266.

Документ був прийнятий за основу Верховною Радою у вересні 2021 року.

Про це повідомив народний депутат, колишній голова Тернопільської ОДА Михайло Цимбалюк.

– Під час засідання, яке відбулося 9-го лютого 2022 року, комітет розглянув проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників» реєстраційний номер 5266. Відповідно до статті 116 регламенту Верховної Ради України, до законопроекту для підготовки його до другого читання, було внесено 75 пропозицій та поправок, що надійшли від народних депутатів України різних фракцій і груп, – повідомив Михайло Цимбалюк.

Депутат повідомив, що за результатами розгляду цих пропозицій було підготовано порівняльну таблицю до законопроекту.

– Таблиця містить усі внесені та не відкликані пропозиції й поправки. З них враховано 17 пропозицій, 1 пропозицію частково враховано та відхилено 57 поправок, – каже Михайло Цимбалюк. – Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України зазначений законопроєкт прийняти в другому читанні та в цілому, з необхідними техніко-юридичними правками.

Додати коментар