Читайте нас в соціальних мережах

«На нашу територію приїхав депутат РФ, а влада продовжує шукати джокера», – Ігор Побер

Середа, 06 листопада 2019 16:13
Відомо, що наразі розведення військ не продовжуватимуть, бо є обстріли.

Народний депутат VII та VIII скликань з Тернопільщини Ігор Побер вважає, що Україна повинна дотримуватися Мінських домовленостей. Також він зазначив, що поки депутати РФ приїжджають на українську територію влада займається своїми справами.

– Ми маємо дотримуватися Мінських домовленостей, яким немає альтернативи. На нашу територію приїхав депутат державної думи РФ, а реакції пана Пристайка і СБУ немає. Звичайно він не має часу цим займатися, бо проводить вияснювання із Богданом. Президент також дав доручення знайти джокера – пранкера. Невже це їхні серйозні заняття?! Замість того, щоб висунути звинувачення РФ влада шукає по всій Україні джокера, який «підловлює» депутатів. Людина під санкціями приїхала на українську територію, де ще позавчора в окопах були наші воїни. Також є відео, що там, на нашій території, висить російський триколор. Отаке в нас розведення на сьогодні. ОБСЄ стверджує, що та сторона теж відійшла, але я їй не вірю. Так, як і їхнім моніторингам та звітам, які надавалися упродовж 5-ти років, – зауважив Ігор Побер.

Насторожує нардепа попередніх скликань і той факт, що глава України збирається на зустріч у Нормандському форматі не підготовленим. Президент, за словами Ігоря Побера, не знає як саме все пройде та не окреслює українцям межу, за яку ми не перейдемо ні за яких обставин.

– Наш президент  позиціонує себе як молодий та недосвідчений політик. Він заявив, якщо зустріч у Нормандському форматі піде не так, то він старатиметься виправити помилки, бо лише вчиться. Ви розумієте до чого ми дожилися?! Людина їде на переговори, які вирішують долю країни, питання війни-миру, і заявляє, що буде експериментувати: вийде чи ні, – обурився Ігор Побер.

Також Зеленський повідомляв, що готує «дорожню карту», проте якою вона буде суспільству невідомо.

– Мабуть, вже час вийти до суспільства і сказати, яка це дорожня карта та що нас чекає, на які поступки ми підемо. Вірю, що президент хоче припинити війну, але для цього у нього та його оточення – недостатньо досвіду, – додав Ігор Побер.

Додати коментар