«Цей людський ресурс – це власне ми, команда і містяни – тернополяни. Я та члени команди «Європейської Солідарності» переконані, що Степан Барна не буде тією людиною, яка просто зайде в парламент заради того, щоб бути депутатом. Бо у нього є досвід і бажання щось робити, а це дуже важливо», - зазначає Віталій Гайдукевич. Він також додає, що команда «Європейської Солідарності» підтримує Степана Барну та закликає 21 липня прийти на виборчі дільниці та віддати голос за нього.
Для Степана Барни мандат – не самоціль, а інструмент роботи на користь тернополян
П'ятниця, 19 липня 2019 11:53
Майбутнє можуть творити лише ті люди, які чітко усвідомлюють кілька речей: яка ціль, якими засобами її досягнути і який людський ресурс наявний.
Так вважає український журналіст, телеведучий Віталій Гайдукевич.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 10:00 Юні танцівниці з Тернополя вибороли золото на міжнародних змаганнях у Польщі (фото)
- 9:00 В Івано-Франківську попрощалися із загиблим захисником з Підгаєччини (фото)
- 8:57 Введено графіки обмеження потужності: на Тернопільщині 228 тисяч абонентів без світла
- 21:00 Поліцейські склали протокол на чоловіка, який вчинив стрілянину на Сахарова у Тернополі (фото)
- 20:00 «Українська команда» пропонує відзначити День ЗСУ донатами на протидронові сіткомети: «Допоможемо Миколаю зберегти життя наших!»
- 19:00 Уряд підвищує якість підготовки офіцерів запасу: посилення кадрового резерву
- 18:00 Малювати ікони навчають у Тернополі під наглядом священників (фото)
- 17:00 На Тернопільщині терміново шукають дім 5-річній собаці породи сенбернар (фото)
- 16:00 Нагороду Головнокомандувача ЗСУ отримав медик-волонтер з Тернопільщини (фото)
- 15:00 Викрали ялинкові гілки з салону краси у Тернополі (фото)


