Читайте нас в соціальних мережах

Троє депутатів склали свої повноваження на Тернопільщині (фото)

Четвер, 23 листопада 2023 21:15
Під час чергового засідання сесії Підволочиської селищної ради 8 скликання, було позбавлено повноважень трьох депутатів.

Натомість у склад селищної ради прийшли двоє нових. 

Відтак, до депутатських обовʼязків приступили два нових депутати  Кульбаба Тарас Ігорович та Герла Любомир Михайлович.

На попередній сесії, в жовтні, депутати задовільнили заяви про складання депутатських повноважень депутатів Монартовича Ігора та Козачука Степана.

 

Крім того, сьогодні склала свої депутатські повноваження ще одна депутатка Підволочиської громади Ірина Скуратко, прийнято відповідне рішення ради, і на чергову сесію територіальною виборчою комісією буде запропоновано наступну кандидатуру.

Депутатка ще наприкінці жовтня написала відповідну заяву і сьогодні її розглянути депутати та прийняля позитивне рішення і позбавили Ірину Скуратко депутатства. 

"Так, це дійсно правда. На сьогодні мною прийнято кілька виважених рішень -- змін. Одне з них - скласти депутатські повноваження, як депутатки Підволочиської селищної ради Тернопільської області VIII скликання. І 23.10.2023 р. повідомила про це депутатський корпус та зареєструвала заяву. Відповідно до п.2, частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад", складаю свої депутатські повноваження і прошу прийняти відповідне рішення ради про дострокове припинення моїх повноважень, як депутата. Зрештою, залишаю за собою право не відвідувати сесію. Дякую, колеги за співпрацю. А мешканцям -- за довіру", відзначила Ірина Скуратко. 

Сьогодні депутати підтримали заяву Ірини Скуратко та позбачили її повноважень.  

 

Додати коментар