Читайте нас в соціальних мережах

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 79

В Україні нові традиції вшанування 8 і 9 травня

Вівторок, 05 травня 2015 15:31
Круглий стіл «1939-1945. Пам'ятаємо — Перемагаємо» за участі науковців і громадських активістів відбувся в Тернопільській універсальній бібліотеці ім. Затонського.

Організували захід Тернопільська територіальна організація Партії «Солідарність — Блок Петра Порошенка» та науковий журнал «Мандрівець».

«Цьогоріч Україна разом з європейськими державами відзначає 70-у річницю Перемоги над націонал-соціалістичною Німеччиною та її союзниками та річницю завершення Другої світової війни. Ця війна стала справжньою національною трагедією для українців, оскільки позбавлені власної державності, ми змушені були воювати за чужі інтереси і вбивати своїх співвітчизників.Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок війни. Під час бойових дій та в полоні загинуло 3-4 млн військових і підпільників, понад 5 млн цивільних загинуло через окупаційний терор та голод в тилу», - розповідає історик, представник Тернопільської міської організації Партії «Солідарність — Блок Петра Порошенка» Федір Полянський.

Під час зустрічі представники ветеранських організацій, науковці та політологи підготували резолюцію, в якій окреслили нові аспекти вшанування Днів Перемоги та Примирення.

« Чи не найголовніший пункт нашої резолюції: поширювати нову традиціювідзначення 70-ї річницю Перемоги над націонал-соціалістичною Німеччиною та її союзниками в європейському дусі пам’яті та примирення на основі Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни».  Треба пам'ятати, що відтепер 8 травня – День Пам’яті та Примирення, а 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Європі. Символ вшанування - квітка пам'яті — червоний мак», - розповідає керівник Тернопільської мської організації Партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка” Віктор Шумада.

d195eKJq2YA

RFRFOm7sIpQ 

Додати коментар