Читайте нас в соціальних мережах

Міністр з Тернопільщини не планує повертатись в Раду, бо «наївся депутатства»

Субота, 02 травня 2015 17:18
Під час формування уряду Яценюка одним з найбільш скандальних було створення Міністерства інформаційної політики. Його очолив близький друг Петра Порошенка, «опікун» телеканалу «5 канал», соратник глави держави чортківчанин Юрій Стець. Сьогодні він загадує наперед що робитиме після ліквідації МІП.

По це Юрій Стець розповів у інтерв’ю журналістам видання INSIDER:

- Ви не раз говорили, що до кінця року підете з посади міністра. Це означає, що міністерство припинить існування?

- Головне моє завдання - напрацювати базу документів, у цих документах може не існувати функції, яку буде супроводжувати МІП. На той час це означатиме, що МІП виконав свою функцію і міністерство буде ліквідоване.

- Що після цього?

- Очевидно, що я буду політичним гравцем і залишуся у великій політиці. В якому статусі? Я - інфотехнолог, цим і займатимуся.

- Повернетеся знову в Раду?

- Який сенс? Навіщо було тоді звідти виходити? Я тричі був депутатом і наївся цього. Погодьтеся, для того, щоб впливати на політичні процеси, не обов’язково мати якусь вивіску на дверях.

- Який вплив ви зараз маєте на "5 канал"?

- Ніякого. Навіть, якби хотів, то не маю часу.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар