Читайте нас в соціальних мережах

На будівлі Тернопільської облради встановили величезний портрет Степана Бандери

Понеділок, 27 грудня 2021 19:45
На адмінбудівлі Тернопільської обласної ради з ініціативи Михайла Головка сьогодні з’явився величезний плакат із зображенням Степана Бандери.

Очільник облради зазначив, що у такий спосіб хоче привернути увагу населення Тернопільської області до відзначення Дня народження Провідника та Героя України.

– 1 січня ми відзначатимемо 113-ту річницю від Дня народження Степана Бандери. Цього дня о 16:30 год. в Тернополі розпочнеться традиційна смолоскипна хода. Збір біля стадіону ім. Р. Шухевича.

Теоретик українського націоналістичного руху XX століття Степан Бандера народився у 1909-му році на Івано-Франківщині. Його життя обірвалося в досить молодому віці та пам’ять про нього живе у наших серцях. Переконаний, саме на таких постатях, як Степан Бандера повинні зростати наші діти! – наголосив Михайло Головко.

Також голова облради зауважив, що Тернопільська обласна рада закликала президента повернути звання Героя України з удостоєнням ордена Держави (посмертно) Степану Бандері за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву в боротьбі за незалежну Українську державу.

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ