Читайте нас в соціальних мережах

Майже 80 питань розглянули на сесії Тернопільської обласної ради (відео)

П'ятниця, 12 листопада 2021 11:17
Під час п’ятого пленарного засідання другої сесії, яке відбулося 10 листопада, депутатський корпус Тернопільської обласної ради розглянув 79 питань порядку денного.

Про це розповів голова обласної ради Михайло Головко.

– Одним із ключових питань було рішення про внесення змін до бюджету області на 2021 рік. Окрім того, ми прийняли низку звернень, які стосуються як національно-патріотичного виховання, так і проблемних питань. Ухвалили нові та внесли зміни до чинних програм. Зокрема, затвердили програму протидії шкідливим звичкам, формування тверезого і здорового способу життя серед дітей та молоді; соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2025 року; програму запобігання соціальному сирітству, розвитку сімейних форм виховання, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності й інші,  зазначив Михайло Головко.  

Не менш важливими були господарські питання, які стосувалися діяльності комунальних закладів, зокрема, лікарень, наголосив голова обласної ради.

– Також ми утворили комунальну установу Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону та призначили керівником комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту» чемпіонку світу Світлану Крикончук. Дякую депутатам за спільну роботу!  додав Михайло Головко.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ