Читайте нас в соціальних мережах

Народний депутат з Тернополя розповів, як стартував новий політичний сезон у Верховній Раді

Середа, 08 вересня 2021 20:30
Вчора розпочалася шоста сесія Верховної ради України, а разом з нею – новий політичний сезон.

Про це повідомив народний депутат від «Слуги народу» Андрій Богданець.

Протягом одного дня депутатами було прийнято низку Законів: Про внесення змін до деяких законів України щодо активізації діяльності наукових парків", "Про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки", спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках" та "Про внесення змін до статті 7 Закону України “Про автомобільний транспорт” щодо організації пасажирських перевезень".

Також народні обранці прийняли за основу проекти Законів: Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки наукової і науково-технічної діяльності", "Про внесення змін до деяких законів України щодо військової освіти та науки" та "Про формування та розміщення державного та/або регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою, фаховою передвищою освітою, наукових, науково-педагогічних кадрів, кваліфікованих робітників та слухачів підготовчих відділень закладів вищої освіти, на післядипломну освіту".

Народний депутат зазначив, що цей політичний сезон буде продуктивним.

– Колеги-депутати влучно підмітили, що ця сесія є своєрідним екватором роботи парламенту дев’ятого скликання. Попереду чимало роботи в законодавчому полі, – говорить Андрій Богданець. – Усвідомлюємо відповідальність перед виборцями. Працюємо для народу України.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар