Читайте нас в соціальних мережах

Ігор Побер: «Зеленський та Офіс Президента живуть наче в абстракції» (відео)

П'ятниця, 16 липня 2021 18:00
Днями президент Володимир Зеленський заявив, що Україна підтримує ключові кластери по «Мінську» від Німеччини і Франції.

Свою думку щодо цього висловив народний депутат VII та VIII скликань з Тернопільщини Ігор Побер у прямому ефірі каналу «НАШ».

– Кажуть, що кластери не лежать на столі у Путіна, їх озвучила російська сторона. Видання «Комерсант» навіть ці кластери надрукувало. Поки в Україні про це нічого не знають. У мене взагалі складається враження, що Офіс президента разом з нашим гарантом живуть в якійсь абстракції. Вони між собою про щось спілкуються, домовляються, але на ці плани байдуже російській стороні. Окупант зовсім інше заявляє з приводу зустрічей Зеленського з Путіним,  зазначив Ігор Побер.

Нічого конкретного щодо питання Донбасу керівництво держави не говорить, підкреслив Ігор Побер.

– РФ заявляє: «Про Крим говорити не будемо. Про Донецьк немає що говорити, це питання до ватажків ЛНР, ДНР». То чого тоді Зеленському та Путіну зустрічатися?! – підкреслив Побер. – Ну сказав Єрмак про зустріч в Нормандському форматі. То нехай би повідомив, чи це має робоча група зустрічатися, чи на рівні міністрів закордонних справ. Нічого конкретного від Єрмака ми не почули.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ