Читайте нас в соціальних мережах

Тернополянка стала однією з 20 найвпливовіших жінок України

Вівторок, 29 червня 2021 13:24
Народна депутатка Євгенія Кравчук у рейтингу посіла 12 місце, випередивши міністерок та  колег по фракції.

Євгенія Кравчук, що займає 12 місце у рейтингу найвпливовіших жінок Украіни за версією видання Focus.ua, є народною депутаткою, заступницею голови фракції «Слуга Народу та заступницею голови парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політика. В рамках депутатської діяльності активно провадить роботу з розвитку туристичної та культурної сфери в України. Також народна депутатка входить до постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

До рейтингу потрапили як високопосадовці, так і відомі бізнесвумен, співачки, спортсменки, лікарки та блогерки. Очолила ж його  Крістіна Квін, тимчасова повірена у справах США в Україні. Також у топі перша леді України Олена Зеленська, генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова, народна депутатка Юлія Тимошенко, фронтвумен групи GO_A Катерина Павленко та інші.

З повним списком тих, хто ще потрапив до рейтингу можна за посиланням https://focus.ua/uk/ukraine/486413-v-rejtinge-fokusa-top-100-vliyatelnyh-zhenshin-bolshe-poloviny-novyh-imen.

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ