Читайте нас в соціальних мережах

Віктор Овчарук: "Тернопільська обласна рада оперативно реагує на виклики, пов’язані з пандемією"

Четвер, 30 квітня 2020 18:27
Сьогодні, 30 квітня, голова обласної ради Віктор Овчарук передав захисні костюми та багаторазові окуляри, а також понад дві тисячі масок і 100 захисних костюмів, які пошили у Кременецькому професійному ліцеї.

 – Продовжуємо забезпечувати засобами захисту медиків обласного фтизіопульмонологічного центру. Уже сьогодні на лікуванні тут перебувають п’ятеро пацієнтів. Тому питання захисту медиків є вкрай важливим.  Адже маємо сумну статистику: лише в нашій області захворіли на COVID-19 213 медичних працівників, – наголосив Віктор Овчарук. – Зрештою, Тернопільська обласна рада однією із перших відреагувала на виклики, пов’язані з пандемією. Протягом кількох сесійних засідань спрямовувалися кошти на укомплектування лікарень усім необхідним. 

 Нагадаємо, на базі обласного фтизіопульмонологічного центру кілька днів тому облаштувано палати для лікування хворих на коронавірус з середньою та важкою формою перебігу. Наразі тут функціонують шість місць з перспективою розширення до дев'яти,  загалом передбачено 90 інфекційних ліжок.


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ