Такої думки дотримуються об'єднані сили націоналістів. Кандидат в нардепи Олег Сиротюк каже, земля українців не повинна стати товаром для іноземців. Таку заяву він зробив під час зустрічі з працівниками Бурдяківського спецкар’єру на Борщівщині.
- Ми вважаємо, що земля має бути у власності тільки українців, або держави. Мають працювати довгострокові правила оренди з правом родинного спадкування. Тобто якщо людина хоче відчужити землю, то єдиний, хто може купити цю землю - це може бути тільки держава у особі земельного банку. Земля українців не мала би стати власністю іноземців, - каже кандидат у народні депутати України по 167 округу (партія ВО "Свобода") Олег Сиротюк.
Поспілкувався з виборцями і побратим Олега Сиротюка Руслан Кошулинський. Він наголосив - Олег Сиротюк знає, що таке управління та державна служба, тому впевнений, що у Верховній Раді свою роботу він виконуватиме якісно.
- Найгірше, коли прийдуть люди, які розуміють, що з тою країною робити і куди вони її поведуть. А я нагадаю, у нас є Путін Крим, Придністров'я і кримський міст. І вони просто так нас не відпустять, - каже керівник секретаріату партії ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.
Сиротюк ж в свою чергу запевняє тернополян - у Верховній Раді відстоюватиме лише цінності і інтереси українців.
Коментарі
Продали все: садочки і заводи,
сільські ставки, дніпровські береги...
Усе купили злодії-заброди.
Ще не купили душі вороги.
Не продавайте!!! Де нас похоронять?
Хозар на цвинтарі збудує пивний бар.
Не продавайте!!! Хай Господь боронить
від тих, хто бреше, що "земля - товар".
Не час, народе. Бережи землицю,
покраяну злочинцем на паї.
ЗЕМЛЯ - це ТІЛО УКРАЇНИ!
Годівниця - дарунок Бога - не продай її!
2007 р.